Wielki finał projektu WidziSZtukę!

Ich talent, zaangażowanie i determinacja były widoczne na każdym kroku, co wzmocniło przekaz przedstawienia.

WidziSztukę od początku był projektem, który miał na celu integrować różne pokolenia poprzez sztukę. Już od pierwszych warsztatów zauważyliśmy, że wartością tego projektu jest możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, tworzenie czegoś razem i wzajemna inspiracja. Wszystkie grupy wiekowe pracowały razem nad tworzeniem tego niesamowitego spektaklu.

Finałowy wieczór spełnił nasze oczekiwania i przekroczył wszystkie nasze wyobrażenia. Scenografia, kostiumy, muzyka – wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Byliśmy świadkami pięknej opowieści o samorealizacji, pokonywaniu trudności i spełnianiu marzeń. Każdy aktor na scenie emanował energią i przekazem, który trafił w nasze serca.

Projekt WidziSZtukę to nie tylko spektakl finałowy, to także wiele innych działań towarzyszących. Od otwartych warsztatów, przez wystawy i pokazy, aż po spotkania z artystami i mentorami. Dzięki temu projektem udało nam się stworzyć unikalną społeczność, która łączyła się poprzez sztukę i tworzyła coś wyjątkowego.

Wierzymy, że jaworska inicjatywa jest początkiem czegoś większego i że ta społeczność będzie się rozwijać i tworzyć jeszcze więcej niezapomnianych projektów.

 

 

 

 

Scroll to Top
Skip to content