Było gorąco, czyli wielkie rzeźbienie w ogniu z Natalią Komorowską!

W ubiegły weekend w Opolnie Zdrój odbyły się niezwykłe warsztaty artystyczne. Miejscowa młodzież miała okazję uczestniczyć w tworzeniu rzeźby w ogniu palnika. W tym nietypowym wydarzeniu udział wzięła mistrzyni szkła Natalia Komorowska, która poprowadziła warsztaty o nazwie „Wzory pamięci”.

Proces tworzenia rzeźby odbył się w Parku Zdrojowym. Artystka wraz z lokalną młodzieżą spędzili wiele godzin nad jej przygotowaniem. Tworzenie rzeźby tą techniką to nie lada wyzwanie. Metoda ta wymaga precyzji, cierpliwości i umiejętności pracy z gorącym szkłem. Artystka podzieliła się swoimi umiejętnościami z uczestnikami warsztatów, którzy z wielkim zaangażowaniem i zapałem uczestniczyli w tworzeniu dzieła.

To dosłownie i w przenośni gorące dzieło sztuki już niedługo będzie można podziwiać we wspomnianym Parku Zdrojowym. Warsztaty wprowadziły młodzież w świat sztuki oraz rozbudziły w nich pasję do twórczego działania. Dzięki temu wydarzeniu miejscowi mieszkańcy będą mogli zobaczyć potencjał i talent młodych ludzi.

Scroll to Top
Skip to content