Widzisz teatr? Jawor z kolejnymi warsztatami dla młodzieży.

Uczestnicy mieli okazję przeżyć prawdziwą przygodę teatralną pod okiem doświadczonych aktorek.

Podczas grupowych ćwiczeń aktorskich wszyscy byli zaangażowani w naukę sztuki improwizacji i kreatywnego myślenia. Zadania, które musieli wykonywać, wymagały od nich szybkiego myślenia i spontaniczności, co pozwoliło im się lepiej zintegrować jako grupa i rozwijać swoje umiejętności aktorskie.

Nie zabrakło również nauki czytania scenariusza do spektaklu finałowego. Uczestnicy dowiedzieli się, jak analizować tekst, jak wczuć się w postacie i jak oddać odpowiednie emocje. Była to dla nich prawdziwa lekcja aktorstwa, która na pewno okaże się niezwykle przydatna w przyszłości.

Najbardziej ekscytującym momentem warsztatów był dla większości pierwsza próba chodzona. Uczestnicy musieli nauczyć się, jak naturalnie poruszać się po scenie, jak wykorzystać przestrzeń i jak zagrać swoje scenki. To nie była łatwa sztuka, ale każdemu z nich udało się wzbudzić autentyczne emocje i zagrać swoje role na wysokim poziomie.

Jesteśmy przekonani, że wiedza zdobyta przez uczestników warsztatów odegra kluczową rolę w finalnym efekcie spektaklu końcowego. 

Scroll to Top
Skip to content