Mural we wsi Bolesławów już prawie gotowy!

Na naszych oczach powstaje piękny mural, który z pewnością stanie się jednym z charakterystycznych elementów krajobrazu tej urokliwej wsi, jaką niewątpliwie jest Bolesławów.

Prace nad malowidłem rozpoczęły się niedawno, w ramach projektu BMK. Od samego początku zaangażowanie młodzieży było ogromne. To oni są pomysłodawcami całego projektu oraz bezpośrednimi wykonawcami. Cieszy nas, że lokalna społeczność ma możliwość wzięcia udziału w tworzeniu tego dzieła.

Codziennie dołączają kolejne osoby, które chcą wnieść swój wkład w rozwój i piękno regionu. Wizerunek Bolesławowa na ścianie jest nie tylko estetyczny, ale także ma za zadanie pokazać unikalne i charakterystyczne elementy tego regionu. Dzięki temu żaden turysta nie przeoczy ciekawych miejsc, które skrywają się w sudeckiej wsi.

Już możemy poinformować, że pod koniec tego miesiąca będziemy mieli okazję zaprezentować Wam efekt działań tamtejszej utalentowanej młodzieży. Już teraz możemy zapewnić, że będzie to niesamowity i zaskakujący widok dla każdego odwiedzającego Bolesławów. Jesteśmy przekonani, że mural stanie się dużą atrakcją dla mieszkańców i odwiedzających, a Bolesławów zyska nowy, artystyczny wymiar.

Scroll to Top
Skip to content