Ścinawa nie przestaje zaskakiwać!

Kolejne wyjątkowe zdjęcia ze Ścinawy! Uczestnicy warsztatów udowodnili, że pogoda im niestraszna i w trudnych warunkach można stworzyć coś wyjątkowego.

Podczas zajęć, okazało się, że można wykorzystać efekty pogodowe do stworzenia unikalnych ujęć. Dzięki temu nawet deszcz może stać się inspiracją. Uczestnicy korzystali z lustrzanych odbić na mokrej nawierzchni, kropel deszczu jako ciekawego elementu kompozycji czy mgiełki dymnej. Efekty tych działań są naprawdę imponujące!

Warsztaty „WTF! – W(sparcie) T(alent) F(otografia)!” to nie tylko nauka technik fotograficznych, ale także możliwość spotkania innych pasjonatów fotografii. W grupie można wymienić się doświadczeniami, pomysłami i skonsultować swoje prace. Atmosfera, jaka panuje na warsztatach, jest niezwykle inspirująca.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w kolejnych warsztatach, nie zwlekaj! Już 29 października macie kolejną okazję spotkać się i wspiąć się na wyższy poziom fotografii. Niezależnie od warunków pogodowych, Ścinawa zawsze ma coś do zaoferowania!

Scroll to Top
Skip to content