Skontaktuj się z naszymi ekspertkami:

Jesteś uczestnikiem Laboratorium Lidera lub właśnie je zakończyłeś? Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Skonsultuj się z naszymi ekspertkami, chętnie pomogą Ci dopracować zgłoszone do programu pomysły, organizowane razem z młodzieżą i przede wszystkim dla niej. 

Diagnoza potrzeb kulturalnych.

Maria Zięba
Menedżerka i animatorka kultury, doradczyni organizacji pozarządowych, fundraiserka, badaczka i ewaluatorka, społeczniczka, edukatorka. Realizuje na Dolnym Śląsku projekty kulturalne i społeczne, adresowane do różnych grup i środowisk. Stypendystka MKIDN w 2016 i 2021 roku w dziedzinach „Animacja i edukacja kulturalna” oraz „Zarządzanie kulturą”. Autorka cyklu publikacji Sztuka Fundraisingu. Diagnostka w programie „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne”. Członkini Społecznej Rady Kultury przy Marszałku Województwa Dolnośląskiego. Prezeska Fundacji Ładne Historie. 

maria.zieba@ladnehistorie.pl

Od potrzeb do pomysłu
na działanie.

Ewa Suchożebrska
Trener kompetencji społecznych, moderator Design Thinking, w ramach prowadzanej Fundacji Emma brała udział w realizacji wielu projektów, których celem było zaangażowanie mieszkańców w identyfikowanie i rozwiązywania problemów lokalnych społeczności.  Prezes Fundacji Emma.  Aktualnie koordynuje Centrum Aktywności Lokalnej DuoSfera, gdzie  odpowiada za budowanie współpracy z lokalnymi partnerami oraz koordynowanie działań Partnerstwa Polanka.

kontakt@emma.org.pl

Od pomysłu do
realizacji.

Aleksandra Bolek
Trener, moderator Design Thinking. Koordynuje działania w prowadzonym przez Fundację Emma Centrum Aktywności Lokalnej DuoSfera.
Odpowiada za Inkubator Pomysłów Lokalnych – przestrzeń wspierania lokalnych liderów w realizacji autorskich pomysłów na działania lokalne oraz budowanie aktywnej współpracy z otoczeniem. Jest aktywnym moderatorem Design Thinking w sferze rozwiązywania problemów społecznych.

wartodzialac@emma.org.pl

Scroll to Top
Skip to content