Jelcz - Laskowice pokonuje bariery nieśmiałości i zdobywa teatralne umiejętności!

W Jelczu — Laskowice odbyły się pierwsze warsztaty teatralne oparte na treningu interpersonalnym pod naszym czujnym okiem doświadczonej trenerki Justyny Piotrowskiej – Majchrowskiej. Trzy niezwykłe grupy młodzieży w wieku 15-17 lat pracowały razem, pokonując kolejno swoje bariery nieśmiałości i zdobywając niesamowite umiejętności.

Uczestnicy mieli okazję pracować indywidualnie, ale także w grupach, ucząc się nazywania i kontrolowania swoich emocji, dbania o kulturę mowy, technik improwizacji oraz pozytywnego postrzegania siebie i innych. To naprawdę był wyjątkowy czas pełen odkrywania siebie i swojej tożsamości, które wpłynie na wiele aspektów życia.

Jeden z etapów etap składał się z ćwiczeń rozwijających koncentrację, uważność i asertywność. Było to bardzo ważne zadanie, które pozwoliło uczestnikom na jeszcze większą naukę samoświadomości oraz wyrażania swoich potrzeb. To dzięki tym ćwiczeniom zdobywamy wewnętrzny spokój i pewność siebie, co jest niezwykle ważne w codziennym życiu.

Warsztaty teatralne odbywały się w ramach projektu – „Dotykanie czasu”. Jesteśmy przekonani, że ta inicjatywa pozostawi niezapomniane wspomnienia.

Scroll to Top
Skip to content