Brak pomysłu na nadchodzący weekend? Dolny Śląsk nie narzeka na nudę!

Wrzesień jest wciąż dla nas bardzo łaskawy, a promienie słońca rozpieszczają naszą skórę. Co to oznacza? To, że nie ma co siedzieć w czterech ścianach i należy korzystać z dobrodziejstw kulturalnych, jakie przygotowali dla Was liderzy poszczególnych projektów w ramach BMK! 

📍 09.09 W Sołectwie Targoszyn pod okiem Marcina Ślipko oraz Przemysława Szewczuka z Uniwersum, możecie zrobić niesamowite zdjęcia i stanąć oko w oko z bezkresem kosmosu.  Start godzina 20:30 w sali sportowej.

📍 09.09 W ramach BMK i projektu „Aktywna młodzież poznaje i wzmacnia swoją tożsamość” Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie organizuje wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska, by odwiedzić tamtejszą galerię sztuki BWA Wrocław.  Start 10:00.

📍 10.09 Cykl numer trzy aktywnej drużyny WidziSztukę , czyli „Widzisz rekwizyty?” Czas poznać tajniki scenografii!  O kostiumach, rekwizytach, dekoracjach i wielu innych ciekawych aspektach scenicznych dowiecie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 w jaworskim ośrodku kultury. 

Scroll to Top
Skip to content