Zapraszamy dolnośląskie instytucje i organizacje, które chcą wykorzystać swoje zasoby dla dobra lokalnej społeczności.

Ruszył nabór dla instytucji i organizacji z Dolnego Śląska w gminach do 50 tys. mieszkańców, dla których ważna jest twórcza i społeczna aktywizacja młodzieży, a także wsparcie kompetencyjne ich pracowników i lokalnych liderów w obszarze projektowania i realizacji inicjatyw społeczno-kulturalnych. To okazja do współtworzenia prestiżowego Programu o zasięgu ogólnopolskim, poznania potrzeb i oczekiwań młodych mieszkańców gminy oraz przekształcenia ich pomysłów w działania przy wsparciu finansowym Narodowego Centrum Kultury. Dołączając do programu można tylko zyskać:

  • Możliwość realizacji cyklu szkoleń Laboratorium Lidera w swojej siedzibie, dzięki którym jego uczestnicy wypracują ciekawe i wartościowe inicjatywy społeczno-kulturalne.
  • Możliwość rozpoznania potrzeb i oczekiwań kulturalnych, a także problemów młodych ludzi w swojej gminie, dzięki zrealizowanym podczas Laboratorium Lidera diagnozom.
  • Wsparcie kompetencyjne swoich pracowników oraz współpracowników z zakresu przeprowadzania diagnoz potrzeb i zasobów lokalnych oraz realizacji inicjatyw społeczno-kulturalnych.
  • Wsparcie finansowe najlepszych inicjatyw realizowanych z młodzieżą w wysokości do 10 tys. każda, wyłonionych w drodze konkursu.

Okazja do współtworzenia prestiżowego Programu o zasięgu ogólnopolskim, poznania potrzeb i oczekiwań młodych mieszkańców gminy oraz przekształcenia ich pomysłów w działania.

Zostań partnerem
ogólnopolskiej sieci BMK

Jeżeli widzisz potencjał w swoim środowisku lokalnym,
chcesz zaktywizować twórczo młodzież, posiadasz
zaplecze infrastrukturalne do realizacji warsztatów,
zaproś nas do siebie.

Scroll to Top
Skip to content